Klan | odc. 4066

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Francesca żali się Dżesice, w jak trudnej sytuacji się znalazła. Koleżanka uważa, że w końcu pogodzi się z Michałem. Z kolei Władek oświadcza Mariuszowi, że przeprowadza się do Oliwki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Francesca żali się Dżesice, w jak trudnej sytuacji się znalazła. Koleżanka uważa, że w końcu pogodzi się z Michałem. Anna zauważa komplecik podarowany przez Teresę Gustawowi. Przypomina, że jeśli Kowalski będzie zbyt uprzejmy dla swojej wielbicielki, ona źle to zinterpretuje. W klinice Gustaw zamierza zaprosić Irminę z mężem na wieczór podróżniczy w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Kobieta informuje, że Igor chce ją zabrać do luksusowego hotelu w Krynicy. Kaja i Daniel szykują się do wyjazdu do Częstochowy. Telefon od znajomego zmusza ich do przesunięcia terminu. Kaja upewnia się u Moniki, czy będzie dla niej kłopotem, jeśli pojadą dzień później. Władek przychodzi do domu po swoje rzeczy. Oświadcza Mariuszowi, że przeprowadza się do Oliwki. Kwarc dzwoni po Michała.

Występują

Zobacz także

Ładuję...