Pierwsza miłość | odc. 3519

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomek postanawia osobiście rozprawić się z Szymonem. Fabian, który odkrył, że jego córka ma romans z nauczycielem, wpada na podobny pomysł. Grażynę denerwuje nieobecność Weroniki i jej męża w klinice.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Wrocławia i wsi Wadlewo. Akcja skupia się na perypetiach Marysi (Aneta Zając), Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) oraz ich przyjaciół i bliskich. W tym sezonie dowiemy się m.in., jak ułoży się kiełkująca dopiero relacja pierwszej z nich z nowym partnerem, Wenerskim (Przemysław Sadowski). Jej kuzynka podejmie zaś nowe wyzwanie zawodowe i rozpocznie karierę w telewizji.

W tym odcinku

Tomek postanawia osobiście rozprawić się z Szymonem. Fabian, który odkrył, że jego córka ma romans z nauczycielem, wpada na podobny pomysł. Marta i Janek zastanawiają się, czy powinni powiadomić odpowiednie służby. Obawiają, że jeśli tego nie zrobią, sami będą mieli problemy. Grażynę denerwuje nieobecność Weroniki oraz jej męża w klinice. Marysia postanawia sprawdzić, co się z nimi dzieje. Zastaje Kacpra w kiepskim stanie. Karol dostaje słodki prezent. Daje jednak do zrozumienia nadawczyni, że nie zmieni podjętej wcześniej decyzji. Hiszpan namawia Dominikę, by wyjechała z nim za granicę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...