Klan | odc. 4065

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jerzy przychodzi do firmy po powrocie z Kataru. Orientuje się, że wspólnicy nic nie wiedzą o ciąży Mildy. Michał ponownie stara się przekonać Francescę, że jest dla niego najważniejsza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Jerzy przychodzi do firmy po powrocie z Kataru. Orientuje się, że wspólnicy nic nie wiedzą o ciąży Mildy i całym zamieszaniu. Francesca ostatecznie im towarzyszyła, ale atmosfera była napięta. Po południu do biura zagląda Francesca. Zwierza się Renacie, że nie wie, co będzie dalej. Planuje się zwolnić, ale na razie chciałaby pracować zdalnie. Wieczorem przed drzwiami swojego mieszkania zastaje Michała, który po raz kolejny przekonuje, że ona jest dla niego najważniejsza. Kaja ma dzisiaj wizytę kontrolną u lekarza. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, wkrótce opuści dom Moniki. Do Rosso przychodzi Magdalena. Szybko nawiązuje nić porozumienia z Moniką, gdy zaczyna narzekać na swoją synową. Krzysztof stara się zaspokajać wszystkie zachcianki swojej żony. Kiedy wychodzi na chwilę do sklepu, Lutka wyjawia Elżbiecie powód jego zachowania. Nakryła go na czułym pocałunku z Anetą. Elżbieta wstawia się za Bąkiem. Gustaw wychodzi z kliniki. Zatrzymuje go Teresa i wręcza własnoręcznie wydziergany komplet - czapkę i szalik.

Występują

Zobacz także

Ładuję...