Pierwsza miłość | odc. 3518

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomek dowiaduje się, że Jolka się z kimś związała. Postanawia poznać tożsamość jej nowego wybranka. Nauczyciela, Szymona, niepokoi zachowanie chłopaka. Decyduje się z nim porozmawiać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Wrocławia i wsi Wadlewo. Akcja skupia się na perypetiach Marysi (Aneta Zając), Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) oraz ich przyjaciół i bliskich. W tym sezonie dowiemy się m.in., jak ułoży się kiełkująca dopiero relacja pierwszej z nich z nowym partnerem, Wenerskim (Przemysław Sadowski). Jej kuzynka podejmie zaś nowe wyzwanie zawodowe i rozpocznie karierę w telewizji.

W tym odcinku

Przerażona Marta stara się obronić przed jej największym koszmarem. Kinga i Emilka niepokoją się o przyjaciółkę i zapewniają, że nie zostawią jej samej. Tymczasem Tomek dowiaduje się, że Jolka ma nowego chłopaka. Mimo że koleżanki z klasy nie chcą mu powiedzieć, on postanawia dowiedzieć się, kim jest nowy wybranek jego byłej dziewczyny. Nauczyciel Szymon jest zaniepokojony zachowaniem Tomka. Postanawia z nim porozmawiać. Fabian zamierza ustalić tożsamość właściciela pojazdu, z którego wysiadała jego córka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...