Klan | odc. 4064

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Francesca jedzie rano do Mildy. Wykrzykuje, że ona i Michał ją zdradzili. Potem zaś oświadcza Chojnickiemu, że nie leci do Kataru. Witek ma plan, jak się pozbyć doktora Kowalskiego z domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Zdenerwowana Francesca jedzie rano do Mildy. Wykrzykuje, że ona i Michał ją zdradzili. Potem zaś oświadcza młodemu Chojnickiemu, że nie leci do Kataru. Kiedy opróżnia spakowaną walizkę, w jej mieszkaniu zjawia się Michał z Jerzym. Były partner błaga, by jednak wybrała się z nimi na mistrzostwa, a po drodze wszystko sobie wyjaśnią. Witek ma plan, jak się pozbyć doktora Kowalskiego z domu. Postanawia nawiązać kontakt z Teresą. Mówi jej, że Gustaw jest zakochany w jakiejś bibliotekarce. Krzysztof przyznaje się Elżbiecie, że wie o zamiarach Anety. Kobieta twierdzi, iż wciąż go kocha i chce go odzyskać. Chojnicka radzi, by jasno postawił sprawę. Monika opiekuje się Kają pod nieobecność Daniela i Feliksa. Po powrocie z Rosso zastaje ją leżącą na podłodze. Okazuje się, że dziewczyna weszła na stołek i spadła, uszkadzając sobie nadgarstek.

Występują

Zobacz także

Ładuję...