Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3541

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Junior prosi, by Enigma nie rozpowszechniał filmów przedstawiających nagie kobiety, nagranych w klubie Bruna. Interwencja jest spóźniona, ponieważ kolega zdążył już sprzedać ich zdobycze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Junior prosi, żeby Enigma nie rozpowszechniał filmów przedstawiających nagie kobiety, nagranych w klubie Bruna. Interwencja jest spóźniona, ponieważ kolega zdążył już sprzedać ich zdobycze. Jakiś czas później u Jarka zjawia się wściekły Krawczyk z informacją, że po internecie krąży nagranie z Marceliną Gwiazdą bez ubrań. Między przyjaciółmi dochodzi do awantury. W tym momencie do domu wchodzi Eliza, która wróciła własnie z Finlandii. Zuza pozostaje w śpiączce po wypadku. Kamil jest załamany, próbują go pocieszać Ula i Roman - przetrwa to dzięki wielkiej miłości do żony. Ich słowa jedynie pogłębiają poczucie winy. Wreszcie Hoffer nie wytrzymuje, sięga po alkohol. Szef wzywa Martę do siebie. Ojciec bohaterki ostatniego wywiadu zamierza pozwać stację za napaść, jakiej doświadczył ze strony Fabiana. Kiedy Leśniewska słyszy, że operator został zawieszony, zwalnia się z pracy. Mikołaj nie może w to uwierzyć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...