M jak miłość | odc. 1693

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Franka dochodzi do siebie po operacji. Paweł zabiera ją na wycieczkę w góry. Ania dowiaduje się, że padła ofiarą zemsty Zuzy. Wojciechowska za namową Basi postanawia odzyskać serce Damiana.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Franka dochodzi do siebie po operacji i postanawia wrócić do pracy w bistro. Pawłowi wydaje się, że jego ukochana w dalszym ciągu nie może zapomnieć o problemach i zabiera ją na kilkudniową wycieczkę w góry. Ania dowiaduje się, że padła ofiarą zemsty Zuzy po tym, jak ich przyjaźń się skończyła. Dawna koleżanka zamieściła w internecie ogłoszenie erotyczne z jej zdjęciem oraz numerem telefonu. Wojciechowska za namową Basi postanawia odzyskać serce Damiana. Paulina nie przestaje flirtować ze swoim pracodawcą, który ponownie odrzuca jej zaloty. Aneta podsłuchuje ich rozmowę. Odkrywa, że niania zamierza uwieść jej męża i od razu zwalnia ją z pracy. Nową opiekunką do dziecka zostaje Lilka. Chodakowska, świadoma, że udało jej się uratować swoje małżeństwo, spędza namiętne popołudnie z Olkiem. Iwona i Aleksandra wynajmują razem dawny bar Otara. Planują otworzyć w nim cukiernię, w której będą sprzedawać własnoręcznie przygotowane makaroniki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...