Barwy szczęścia | odc. 2713

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wangel w dalszym ciągu szuka Weroniki. Tymczasem ona zjawia się wśród widowni oglądającej bieg redaktorów 'Szoku'. Dostrzega ją Łukasz. Kajtek spotyka się z Lilly. Wyznaje jej, że nie mogą być razem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Sabina wraca z Singapuru, po czym odwiedza Oliwkę. Zapewnia dziewczynę o tym, że zawsze może liczyć na jej pomoc i przyjaźń. Poruszona ostatnimi wydarzeniami Zbrowska zwierza się Kępskiemu ze swoich problemów, który odwiedził ją w pracy. Tymczasem Kajtek spotyka się z Lilly. Wyznaje jej, że nie mogą jednak być razem. Załamana tym dziewczyna znajduje później pocieszenie w ramionach Justina. Redaktorzy "Szoku" biorą udział w biegu. Tymczasem Wangel w dalszym ciągu poszukuje Weroniki. Martwi się, że jego córka z powodu problemów w pracy mogła targnąć się na swoje życie. Do rywalizacji dołącza również Modrzycki - gotów zmierzyć się z niedawnymi kolegami. Klara udaje się na spotkanie z mecenas Paszkowską, by porozmawiać z nią o szokujących roszczeniach Laury. Wydawca pisarki nie chce jej pomóc. Uważa, że powinna była podpisać z żądającą pieniędzy dziewczyną umowę jeszcze przed powstaniem książki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...