Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3540

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kamil oznajmia Kolendzie, że nie może z nią pracować. Składa rezygnację, po czym... oboje znów trafiają do łóżka. Upojne chwile przerywa telefon. Okazuje się, że Zuza uległa wypadkowi samochodowemu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Kamil oznajmia Kolendzie, że nie może z nią pracować, skoro mają romans. Anna ze zrozumieniem przyjmuje rezygnację, po czym... oboje znów trafiają do łóżka. Upojne chwile przerywa telefon - Zuza uległa wypadkowi samochodowemu i jest w ciężkim stanie. Ala próbuje skontaktować się z Karolem, jednak on nie odbiera, wystraszony groźbami jej ojca. Wściekła dziewczyna mówi tacie, że narkotyki, które znalazł, należały do niej. Wieczorem zjawia się u Karola, będąc pod wpływem substancji odurzających. Przyjaciele chcą, żeby wyrzucił przybyszkę. Cielecki ma dla Jarka niepomyślne wieści: zbyt późno złożył ich ofertę przetargu na dochodową imprezę. Berg nie poddaje się i obmyśla sprytny plan. Junior oraz Enigma są w posiadaniu filmików przedstawiających nagie kobiety w damskiej szatni w klubie Bruna. Pierwszy z kolegów zamierza zabrać ukrytą w lokalu kamerkę, ale zostaje przyłapany.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...