Pierwsza miłość | odc. 3516

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Oskar wraca do domu pod wpływem alkoholu. Jego zachowanie wzbudza niepokój Kaliny. Mimo stresu, jaki przysparza Marcie sytuacja z procesem Mateusza, postanawia ona dokończyć swoje zeznania w sądzie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Wrocławia i wsi Wadlewo. Akcja skupia się na perypetiach Marysi (Aneta Zając), Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) oraz ich przyjaciół i bliskich. W tym sezonie dowiemy się m.in., jak ułoży się kiełkująca dopiero relacja pierwszej z nich z nowym partnerem, Wenerskim (Przemysław Sadowski). Jej kuzynka podejmie zaś nowe wyzwanie zawodowe i rozpocznie karierę w telewizji.

W tym odcinku

Oskar wraca do domu pod wpływem alkoholu. Kalina jest zaskoczona jego stanem i słowami, które od niego słyszy. Pewne zachowanie ukochanego wzbudza w niej niepokój. Postanawia zwierzyć się Dorocie ze swoich wątpliwości. Samuel jest zdziwiony decyzją Kacpra i Weroniki. Grażynę denerwuje plotkarska atmosfera panująca w klinice z ich powodu. Chce ukarać każdą ze stron, wyciągając wobec nich surowe konsekwencje. Mimo trudności i stresu, jaki przysparza Marcie sytuacja z procesem Mateusza, postanawia ona dokończyć swoje zeznania w sądzie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...