M jak miłość | odc. 1692

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mateusz postanawia wyjechać z Grabiny. Magda dochodzi do wniosku, że jej małżeństwa nie da się uratować. Piotr i Kinga radzą przyjaciółce, by udała się na urlop. Proponują, że zajmą się pensjonatem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Mateusz postanawia wyjechać z Grabiny. Za zgodą Kingi zatrzymuje się w mieszkaniu przy bistro w Warszawie. Na miejscu przypadkiem spotyka Lilkę, która przyszła poprosić Alę o pomoc. Opowiada też o tym, że Ethan nie przestaje jej nękać i cały czas domaga się od niej pieniędzy. Wspierany przez przyjaciół Andrzej w dalszym ciągu próbuje odzyskać serce Magdy. Wyznaje jej, że nigdy nie zgodzi się na ich rozwód. Ona jednak wciąż pozostaje nieugięta. Plany mężczyzny krzyżują jednak niespodziewanie problemy Julii. Okazuje się, że Malicka została okradziona, a następnie uderzona w głowę w parku, wskutek czego straciła przytomność i została zabrana do szpitala. Budzyński otacza ją troskliwą opieką. Tymczasem jego żona dochodzi do wniosku, że ich małżeństwa nie da się już uratować. Kinga oraz Piotr polecają przyjaciółce, aby wyjechała na jakiś czas z Grabiny. Proponują, że zajmą się pensjonatem podczas jej urlopu. Werner zaś w trakcie przyjęcia z okazji otwarcia Siedliska pada ofiarą żartu Laury. Kobieta twierdzi, że podczas ich wspólnej nocy obiecał jej, że się niebawem pobiorą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...