Barwy szczęścia | odc. 2712

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Laura oddaje żonie Huberta skradzione pieniądze po to, by dostać wyrok w zawieszeniu. Przy okazji domaga się zapłaty w zamian za opowiedzenie swojej historii. Kasia odwiedza Igora w szpitalu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Hubert wraz z Kamą udają się w odwiedziny do świeżo upieczonej matki, której pomogli podczas porodu. Wybierają wspólnie dla jej córeczki drugie imię - Klara. Tymczasem u Pyrków niespodziewanie zjawia się Laura, która oddaje żonie Huberta skradzione wcześniej pieniądze po to, by dostać wyrok w zawieszeniu. Przy okazji dziewczyna domaga się zapłaty stu tysięcy złotych w zamian za opowiedzenie swojej historii, dzięki której Klara mogła napisać swój bestseller. Kasia udaje się w odwiedziny do Igora, który dalej przebywa w szpitalu. Nie chce wracać do tematu uczuć, jakie rzekomo do niej żywi, co rozczarowuje mężczyznę. Łukasz zaś zwołuje zebranie w redakcji, na którym mówi współpracownikom, co jest powodem odejścia Weroniki i Modrzyckiego z pracy. Wangel martwi się, że afera z pocałunkiem i szantażem będzie miała zły wpływ na zdrowie psychiczne jego córki. Kajtek wraca do Polski. Rozmawia z Justinem, żądając od niego, by zostawił Lilly w spokoju. Później dziękuje Oliwce za to, że mogli kiedyś byś razem i mimo wszystko zawsze będzie mogła na niego liczyć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...