Klan | odc. 4062

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Olga martwi się, że córka kiepsko wygląda. Gdy wieczorem Milda gorzej się czuje, rodzice chcą wezwać lekarza. Przyparta do muru kobieta przyznaje się, że jest w ciąży. Gustaw czuje się prześladowany.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Gustaw podejrzewa, że Teresa specjalnie ulokowała swój barek w klinice. Czuje się przez nią prześladowany i obawia się kłopotów z jej strony. Udaje się na rozmowę z kobietą. Małgosia opowiada Beacie, że przez jakiś czas będzie gościć w domu mamę Bazylego. Starsza Rafalska zaprasza córkę, jej męża i teściową na kolację. Proponuje też, że na czas remontu Magdalena może zamieszkać u nich. Szczepan wybiera się na badania kontrolne do Anina, zaś Olga martwi się, że córka kiepsko wygląda. Milda twierdzi, że to tylko zatrucie. Kiedy wieczorem rodzice zastają dziewczynę w gorszym stanie, chcą wzywać lekarza. Przyparta do muru Milda przyznaje się, że jest w ciąży. Wiceprezes sądu przedstawia Oli nową pracownicę - kuratorkę Maję. Okazuje się, że w Rzeszowie kobieta miała stanowisko kierownicze. Ola opowiada Agnieszce wrażenia po tym spotkaniu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...