Papiery na szczęście (203)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Julka zmaga się z problemami. Nie ma pieniędzy na remont kancelarii, więc stara się za wszelką cenę zbliżyć do Konrada, by ją sponsorował. Kownacki jednak odciął syna od pieniędzy i zwolnił z kliniki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W życiu Marty (Adriana Kalska), jej bliskich i znajomych zachodzą duże zmiany. Okazuje się, że Adam (Jakub Sasak) będzie miał dziecko z Niną (Waleria Gorobets), co przekreśla jego szansę na szczęście u boku Wiśniewskiej. Marta zaczyna nową pracę w restauracji, a na horyzoncie pojawia się przystojny kardiolog, Dawid (Przemysław Cypryański). O serce kobiety nie przestaje walczyć również Sergiusz (Mateusz Mosiewicz). Do Polski po latach wraca kuzynka Kowalczyków, Magda (Małgorzata Kozłowska). Dziewczyna planuje zemstę na Konradzie (Kamil Piotrowski), który kiedyś złamał jej serce. Łapie również dobry kontakt z Kamilem (Jakub Józefowicz), wywołując zazdrość Julki (Antonina Jarnuszkiewicz). Adam angażuje się w projekt parku technologicznego, jednak dziadek Henryk (Marek Siudym) robi wszystko, by pokrzyżować mu plany. Marysia (Julia Latosińska) i Maks (Jakub Gąsior) postanawiają znaleźć Oli (Oliwia Bosowska) nową miłość. Poznaje ona basistkę zespołu muzycznego, Hankę.

W tym odcinku

Beata i Staszek wprowadzają się do mieszkania mężczyzny, by prowadzić tam normalne, skromne życie. Magda podejmuje decyzję, by zakończyć rozdział związany z Konradem. Niespodziewanie chłopak pojawia się u niej razem z ojcem i przeprasza. Natomiast Kazimierz prosi o niezgłaszanie sprawy na policję. Załamany Kamil nie wie, jak poukładać swoje sprawy po ostatnich wydarzeniach. Sergiusz próbuje go wspierać. Julka zmaga się z własnymi problemami. Brakuje jej pieniędzy na remont kancelarii, więc stara się za wszelką cenę zbliżyć do Konrada, by ją sponsorował. Kownacki jednak odciął syna od pieniędzy oraz zwolnił z kliniki. Do Mateusza przychodzi Alicja. Tymczasem Henryk, Adam, a także Staszek szykują dla swoich ukochanych niezapomnianą niespodziankę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...