Totalne remonty Szelągowskiej 5 (7/8)

program rozrywkowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

57-letnia Gosia, która sama wychowała syna, pracuje w domu dziecka. Bez reszty poświęca się podopiecznym. Dorota Szelągowska docenia jej starania. Przygotuje dla niej metamorfozę mieszkania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Prowadząca Dorota Szelągowska jest kreatywna, uwielbia zmiany, nie boi się żadnej pracy, spędza sporo czasu na klatce schodowej i nieustannie droczy się z pewnym stolarzem. W przeciwieństwie do większości ludzi, w sytuacji remontu czuje się znakomicie. Teraz rusza w Polskę już po raz piąty, by wesprzeć najbardziej potrzebujących. Bierze na tapet nie tylko mieszkania, ale również domy. Miejsce, do którego ma się udać, wskazują jej ci, którzy pragną odwdzięczyć się prywatnym bohaterom za otrzymane dobro. Tematem kolejnych odcinków staną się niesamowite, wzruszające historie rodzinne.

57-letnia Gosia jest zatrudniona w domu dziecka. Bardzo angażuje się w swoją pracę, bez reszty poświęcając się podopiecznym. Nie tylko roztacza nad nimi opiekę, ale też organizuje wycieczki i wakacje. Poszukuje dodatkowych funduszy, a także sponsorów. Walczy, by nie czuli się wykluczeni czy pozbawieni szansy na zwyczajne życie. Bohaterka odcinka to osoba wyjątkowo szczera, dobra, uczciwa. Kocha modę oraz zakupy w lumpeksach. Dorota Szelągowska ma nawet dla Gosi niespodziankę, związaną z jej pasjami. Uczestniczka wychowała samotnie dorosłego już syna. Przez jakiś czas mieszkał u matki razem z partnerką, którą ta traktowała jak własną córkę. Niestety, niedługo przed przyjazdem słynnej projektantki młoda kobieta popełniła samobójstwo. Mieszkanie będące przedmiotem metamorfozy jest małe, co stanowi dodatkowe wyzwanie.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...