Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3539

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wójcikowie przygotowują się do chrztu synka. Beata zaczyna panikować, gdy Emil podczas spaceru z Guciem znika gdzieś. Tymczasem Larson jest z chłopcem w parku. Załatwia przez telefon lot do Szwecji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Wójcikowie przygotowują się do tego, by ochrzcić synka. Beata zaczyna panikować, gdy wychodzi na jaw, że Emil zaginął podczas spaceru z Guciem. W dodatku nie można się dodzwonić do szwagra. Tymczasem Larson jest z chłopcem w parku. Załatwia przez telefon lot do Szwecji. Junior wpada na pomysł, w jaki sposób przekupić i odwieść kolegę od pomysłu opublikowania zdjęć Lidki. Nastolatkowie zjawiają się w siłowni Bruna, po czym montują kamerkę w damskiej szatni. Do Jarka telefonuje pijana Luśka, która chce, żeby wyratował ją z kiepskiej randki. Młody Berg słyszy coś, co wprawia go w zakłopotanie. Marta ma przeprowadzić rozmowę z genialną matematyczką. Zamierza ona porzucić karierę naukową dla pszczół. Decyzji nie akceptuje ojciec bohaterki, również zaproszony do studia. Kiedy Leśniewska zaczyna bronić kobiety, ten wulgarnie atakuje dziennikarkę. Wówczas interweniuje operator Fabian - wyrzuca gościa z planu zdjęciowego, szarpiąc go.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...