Pierwsza miłość | odc. 3515

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jolkę denerwuje nadopiekuńczość ojca, który chce wiedzieć wszystko o jej prywatnych sprawach. Adwokatka Mateusza stara się podważyć wiarygodność zeznań Marty. Chce przedstawić klienta w innym świetle.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Wrocławia i wsi Wadlewo. Akcja skupia się na perypetiach Marysi (Aneta Zając), Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) oraz ich przyjaciół i bliskich. W tym sezonie dowiemy się m.in., jak ułoży się kiełkująca dopiero relacja pierwszej z nich z nowym partnerem, Wenerskim (Przemysław Sadowski). Jej kuzynka podejmie zaś nowe wyzwanie zawodowe i rozpocznie karierę w telewizji.

W tym odcinku

Jolkę denerwuje nadopiekuńczość ojca, który chce wiedzieć wszystko o jej życiu, a zwłaszcza sprawach prywatnych. Ewa staje w obronie dziewczyny i postanawia porozmawiać z Fabianem o jego relacji z córką. Tymczasem dziewczyna słyszy pewne plotki na temat Tomka. Laura przekazuje Marysi zaproszenie na wystawę jej prac. Zależy jej, aby uczestniczyła ona w tym wydarzeniu, bo to dzięki niej poznała Anetę, właścicielkę galerii. Mecenas reprezentująca Mateusza w dociekliwy sposób stara się wyciągnąć od Marty zeznania, które mogą niekorzystnie wpłynąć na jej wersje wydarzeń. Skalska chce pokazać swojego klienta w zupełnie innym świetle. Wytrąca to Martę z równowagi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...