Ridley Road (4)

serial sensacyjny Irlandia/​Wielka Brytania/​USA 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Vivien budzi się w sypialni Colina Jordana. Dostrzega walizkę z dokumentami dotyczącymi jego prywatnej armii. Kilku żołnierzy nabiera podejrzeń względem Jacka. Zaczynają zadawać niewygodne pytania.

Oglądaj w telewizji

Pon 5.06 21:00
CANAL+ Familylogo
Śr 7.06 17:30
CANAL+ Serialelogo
Pt 9.06 15:55
CANAL+ Serialelogo
Pt 16.06 10:00
CANAL+ Serialelogo
Nd 18.06 9:55
CANAL+ Serialelogo

Opis

Lata 60. XX wieku. W Wielkiej Brytanii na sile przybiera ruch faszystowski. Młoda Żydówka Vivien Epstein (Agnes O'Casey), która pracuje w Soho jako fryzjerka, dołącza do grupy walczającej ze skrajną prawicą. Zmienia swój wygląd, farbuje włosy na blond i zostaje szpiegiem w organizacji kierowanej przez Colina Jordana (Rory Kinnear). Wiele ryzykuje, robi więc wszystko, by zachować swoją tożsamość w tajemnicy.

W tym odcinku

Vivien budzi się w sypialni Colina Jordana. Dostrzega walizkę z dokumentami dotyczącymi jego nielegalnej prywatnej armii. Wie, że jeśli zdobędzie tak mocne dowody, będzie mogła go pogrążyć. Tymczasem kilku żołnierzy nabiera podejrzeń w stosunku do Jacka. Zaczynają zadawać niewygodne pytania. On i Vivien muszą mieć się na baczności. Niebawem Morris mówi dziewczynie, że muszą uciekać. Młoda konspiratorka jednak oznajmia, że dokończy swoją misję, nawet jeśli zostanie pozbawiona jego wsparcia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...