Barwy szczęścia | odc. 2711

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po artykule w 'Szoku' Stańscy dostają od wielu osób słowa wsparcia. Niestety wielu gości też odwołuje swoje rezerwacje w ich hotelu. Tymczasem policja uważa, że publikacja utrudnia dochodzenie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Po artykule w "Szoku" Stańscy dostają od wielu osób słowa wsparcia. Niestety dużo gości też odwołuje swoje rezerwacje w ich hotelu. Tymczasem policja uważa, że publikacja utrudnia dochodzenie. Celina przeprasza Bożenę za to, że przestała śledzić Rafała, przez co kobieta została zaatakowana przez niego w parku. Kasia ma chłodny stosunek wobec Łukasza. On jednak zapewnia ukochaną, że nie miał z Weroniką romansu i był to jedynie nieznaczący nic pocałunek. Na dodatek przypomina partnerce, że ona sama też ostatnio bardzo zbliżyła się do Igora. Modrzycki pokazuje Kasi zdjęcie męża z rzekomą kochanką. Klara otrzymuje kolejne upominki od wydawcy, który stara się na nowo zdobyć jej zaufanie. Oznajmia pisarce, że w trosce o jej bezpieczeństwo, będzie ona od tej pory współpracowała z kobietą. Kama także proponuje Hubertowi dalszą współpracę. Okazuje się, że jego klientki są zachwycone tym, że są szkolone przez celebrytę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...