Pierwsza miłość | odc. 3514

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Arek zaczepia Martę przed budynkiem sądu. Próbuje zdobyć materiały do artykułu na temat Mateusza. Tymczasem pani mecenas, która reprezentuje oskarżonego, przyjmuje zaskakującą linię obrony.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Wrocławia i wsi Wadlewo. Akcja skupia się na perypetiach Marysi (Aneta Zając), Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) oraz ich przyjaciół i bliskich. W tym sezonie dowiemy się m.in., jak ułoży się kiełkująca dopiero relacja pierwszej z nich z nowym partnerem, Wenerskim (Przemysław Sadowski). Jej kuzynka podejmie zaś nowe wyzwanie zawodowe i rozpocznie karierę w telewizji.

W tym odcinku

Arek zaczepia Martę przed budynkiem sądu. Jest wyjątkowo natrętny, próbując zdobyć materiały do artykułu na temat Mateusza. Ignoruje odmowę i śledzi kobietę oraz jej przyjaciółki w drodze do hotelu. Kinga zamierza złożyć skargę w redakcji, w której pracuje stalker. Tymczasem pani mecenas, która reprezentuje Mateusza w sądzie, przyjmuje zaskakującą linię obrony. Kacper prosi Samuela, by powiedział mu, co tak naprawdę zaszło między nim a Weroniką. Wenerski czuje się urażony, gdy poznaje powód, dla którego Marysia odwołała kolejne spotkanie. Odnosi wrażenie, że wszyscy są dla niej ważniejsi od niego. W trakcie rozmowy z ukochaną Jakub podejmuje trudną decyzję.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...