Barwy szczęścia | odc. 2710

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bożena ponownie składa zeznania. W tym czasie zespół nurków szuka w parku ciała Zaborskiego. Gdy Karolina dowiaduje się, że Stańska jest zamieszana w zniknięcie Rafała, żąda wyjaśnień.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Bożena ponownie składa zeznania przed prokuratorem, podczas gdy zespół nurków szuka w parku ciała Zaborskiego. Gdy Karolina dowiaduje się, że Stańska jest zamieszana w zniknięcie Rafała, natychmiast żąda od niej wyjaśnień. Zdenerwowany Wiśniewski sugeruje Brunowi, że jeżeli nie chce, by jego żona trafiła za kratki, powinien wraz z partnerką wyjechać za granicę. Gdy szukający sensacji Modrzycki zjawia się w hotelu, Stański każe mu natychmiast wyjść i prosi Sadowskiego o pomoc. Łukasz odbiera dziennikarzowi temat na artykuł, a ten znów zaczyna go szantażować. Postanawia też porozmawiać z Kasią i wyznać ukochanej prawdę o swoim pocałunku z Weroniką. Kępski udaje się do Pyrków. Przywozi im prezenty oraz wieści od Iwony. Później Tomasz i Wiktor wybierają się razem tor treningowy. A wieczorem w pokoju hotelowym mężczyzny zjawia się Grażyna, robiąc mu wyrzuty powodu jego wyczynów z synem na torze.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...