Klan | odc. 4061

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magdalena chce wprowadzić się do dzieci na czas remontu w jej kamienicy. Zygmunt namawia Beatę, by razem z Piotrem wybrali się do Włoch na narty. W tej samej sprawie Iga rozmawiała z Rafalskim.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Bazyli gości u siebie matkę, dlatego do pracy idzie na popołudnie. Razem czekają na Małgosię, ponieważ Magdalena zamierza przedstawić dzieciom swoją prośbę. Chciałaby u nich trochę pomieszkać ze względu na remont w jej kamienicy. Beata opowiada matce o wczorajszej wizycie znajomych, którzy właśnie wrócili z Tajlandii. Wspomina o niejednoznacznej propozycji Zygi, ale stara się to zbagatelizować. Niebawem dzwoni Zygmunt. Namawia Beatę, aby razem z Piotrem wybrali się wspólnie w lutym do Włoch na narty. Okazuje się, że w tej samej sprawie Iga rozmawiała z Rafalskim. Elżbieta odbiera z dworca Szczepana i Olgę. Po obiedzie w Rosso rodzice jadą do mieszkania Mildy. Rozmowa schodzi na temat życia osobistego dziewczyny. Podczas dyżuru Gustaw chce wyskoczyć na chwilę do sklepu. Irmina poleca mu nowo otwarty barek w ich klinice. Kowalski z ciekawości tam idzie. Za kontuarem spotyka Teresę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...