Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3538

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bogdan odrzuca pomoc Miłosza. Tymczasem Joanna jest gotowa lecieć do kliniki oferującej ratunek dla Misi. Ala kupuje narkotyki. Przypadkowo znajduje je jej ojciec. Jest pewien, że należą do Karola.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Bogdan odrzuca pomoc Miłosza - nie zamierza przyjmować czegokolwiek od człowieka, który niemal zabił jego córkę. Joanna, przeciwnie, jest gotowa jeszcze dziś lecieć z Michalinką do kliniki oferującej ratunek dla Misi. Tymczasem mąż płacze samotnie w mieszkaniu... Kwitnie miłość Ali i Karola. Rodzice dziewczyny pragną lepiej poznać jej partnera. Ten jest bardzo przejęty, ponieważ chce wypaść jak najlepiej. Przed spotkaniem Ala w tajemnicy kupuje narkotyki od dilera. Obiad przebiega bez zakłóceń do czasu, gdy gospodarz przypadkowo znajduje zgubione przez córkę substancje odurzające. Jest pewien, że należą do Karola. Ksawery ucieka z lekcji, by spędzić dzień z ukochaną. Marta robi mu awanturę. Później planuje nowy odcinek programu, w którym ma dojść do konfrontacji bardzo zdolnej młodej kobiety z ojcem. Nie zgadza się on z życiowymi wyborami dorosłej pociechy. Konarska nie ma pojęcia, że to furiat.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...