Pierwsza miłość | odc. 3513

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Weronika jest zaniepokojona zniknięciem Kacpra. Prosi Marysię o pomoc w odnalezieniu męża. Martę znowu zaczynają prześladować koszmary dotyczące Mateusza. Kobieta może liczyć na wsparcie przyjaciółek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Wrocławia i wsi Wadlewo. Akcja skupia się na perypetiach Marysi (Aneta Zając), Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) oraz ich przyjaciół i bliskich. W tym sezonie dowiemy się m.in., jak ułoży się kiełkująca dopiero relacja pierwszej z nich z nowym partnerem, Wenerskim (Przemysław Sadowski). Jej kuzynka podejmie zaś nowe wyzwanie zawodowe i rozpocznie karierę w telewizji.

W tym odcinku

Weronika jest bardzo zaniepokojona zniknięciem Kacpra. Prosi Marysię o pomoc w odnalezieniu męża. Anka i Kamil szukają mieszkania dla siebie. Biały ma konkretne oczekiwania co do standardu nowego lokum. Martę znowu zaczynają prześladować koszmary dotyczące Mateusza. Wzmogła je wizyta w Jaśle. Może liczyć na wsparcie przyjaciółek. Treść artykułu zamieszczonego w lokalnej prasie wybijają jednak kobiety z rytmu. Prawnik radzi im, jak powinny się zachowywać w sądzie. Lucynka prosi Kaśkę, by pod jej nieobecność posprzątał w mieszkaniu. Pracownik socjalny, który ma skontrolować warunki, w jakich przebywa Lusia, musi być zadowolony z tego, co zastał. Wenerski jest rozczarowany zachowaniem Marysi, która odwołuje kolejną randkę. Tymczasem Samuela odwiedza nietypowy gość.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...