CSI: Kryminalne zagadki Miami 5: Urodzony do morderstwa (24)

(CSI: Miami 5: Born to Kill)

serial kryminalny USA 2007  od 12 lat

W skrócie

Nieznajomy motocyklista proponuje przejażdżkę po plaży dziewczynom, które rano wychodzą z klubu. Jedna przyjmuje zaproszenie, druga wraca do domu. Wkrótce zostaje znaleziona martwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Grupa, którą dowodzi Horatio Caine wykorzystuje najnowsze techniki śledcze, by odkryć motywy kierujące przestępczymi umysłami.

W tym odcinku

Nieznajomy motocyklista proponuje przejażdżkę po plaży dziewczynom, które o świcie wychodzą z klubu. Jedna z nich przyjmuje zaproszenie, druga wraca do domu, gdzie wkrótce zostaje znaleziona martwa. Caine i jego ludzie rozpoczynają śledztwo. Ślady na zwłokach wskazują na to, że dziewczynę zabił seryjny morderca, który przed laty grasował w Bostonie. Wkrótce policja zatrzymuje podejrzanego. Na ciele jego ostatniej ofiary zabezpieczono jego DNA, odznaczające się pewnym defektem genetycznym. Kiedy jednak on przebywa w areszcie, ktoś w podobny sposób atakuje kolejną osobę. Zabójca zostaje spłoszony. Analitycy badają DNA pozostawione na porzuconym przez niego narzędziu zbrodni. Po raz kolejny wyniki są zaskakujące. Wkrótce furgonetka przewożąca aresztanta ulega wypadkowi. Ginie jeden z policjantów. Prawdopodobnie tragedia ta wiąże się z prowadzonym przez ekipę Caine'a śledztwem. Eric jest zazdrosny o Calleigh, która umówiła się na randkę z innym mężczyzną.

Występują

Twórcy

Ładuję...