Na dobre i na złe | odc. 863: Dziewczyny

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mario chce wyjechać z Blanką za granicę. W końcu wyznaje jej, że grozi im ogromne niebezpieczeństwo. Gloria dowiaduje się o śmierci Malwiny. Po telefonie od Szymona postanawia zawiadomić policję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Mario w dalszym ciągu zamierza wywieźć Blankę za granicę. W końcu zdradza ukochanej, że jego szef wydał na nią wyrok i grozi im teraz śmiertelne niebezpieczeństwo. Gdy zdenerwowana dziewczyna wpada w panikę i usiłuje uciec, dochodzi do wypadku. Mario z urazem mózgu trafia pod opiekę Barta. Tymczasem Gloria i Tadek wracają z urlopu. Lekarka dowiaduje się o śmierci Malwiny. Po kolejnym telefonie od Szymona dziewczyna postanawia zawiadomić o wszystkim policję. Przestępca spełnia groźby. Udaje mu się włamać na szpitalny serwer. Bandyta przesyła pracownikom nagranie wideo z czasów, gdy Krasucka pracowała jako prostytutka. Tadek odkrywa, jak wiele ukochana przed nim ukrywała. Czuje się zraniony. Do szpitala trafiają trzy kobiety z tej samej rodziny, które akurat wracały przez Leśną Górę z wycieczki. Gloria pomaga Kalinie, która boryka się z wysoką gorączką oraz zapaleniem płuc. Jej matka Róża ma problemy z sercem i zostaje przyjęta na oddział Begera. Natomiast spodziewającą się dziecka Jagodę, która zaczęła krwawić, bada Homolka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...