Barwy szczęścia | odc. 2709

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomasz udaje się na spotkanie z Wiktorem, a następnie jedzie na badania do szpitala, gdzie czekają rodzice i Grażyna. Kodur zawiadamia Stańskich, że udało mu się wpaść na trop pieniędzy z okupu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Tomasz Kępski udaje się na spotkanie z Wiktorem, a następnie jedzie na badania kontrolne do szpitala, gdzie czekają już na niego rodzice i Grażyna. Podkomisarz Kodur zawiadamia Stańskich, że udało mu się wpaść na trop pieniędzy z okupu, które Zaborski przelał na konto bankowe na Seszelach. Policjant wypytuje też Bożenę o jej wizytę w parku nad rzeką. Domyśla się, że Rafałowi coś się stało i kobieta może mieć coś z tym wspólnego. Jarecki przeprasza Klarę za ostatnie zajście z Bartoszem. Wydawca przy okazji stara się ustalić, czy prawdziwa jest wersja zdarzeń pisarki, czy jednak redaktora. Pyrkowie są wstrząśnięci tym, że mężczyzna mógłby uwierzyć w oskarżenia Bartosza, który usiłował zgwałcić Klarę. Kobieta próbuje powstrzymać męża, który chce sam rozprawić się z oprawcą swojej ukochanej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...