Klan | odc. 4060

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Beaty przychodzą Iga i Zygmunt, którzy wrócili z egzotycznej wyprawy. W kuchni mężczyzna proponuje gospodyni masaż tajski. Witold spotyka się z Sandrą w sprawie sprzedaży młyna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Rano Paweł zastanawia się, dlaczego syn nie schodzi na śniadanie. Agnieszka wyjaśnia, że Pawełek wyszedł wcześniej na uczelnię, żeby uniknąć spotkania z córką sąsiadów. Francesca z energią opowiada o wyjeździe do Kataru. Zauważa, że Michał jest nie w humorze. Mężczyzna tłumaczy to problemami z synem. W firmie również trwają dyskusje o mundialu. Gustaw spotyka na korytarzu swojego przełożonego. Marczyński złośliwie wspomina o Teresie, która skarżyła się na brak uczuć z jego strony. Nie zdradza jednak, dlaczego rozmawiał z dawną znajomą Gustawa. Witold spotyka się z Sandrą w sprawie sprzedaży młyna na Mazurach. Niestety, kobieta oferuje tylko połowę kwoty, na jaką liczył Koziełło. Potem razem z Teosiem jedzie pod budynek, gdzie pracuje Ilona. Chce zrobić żonie niespodziankę, tymczasem widzi, jak wychodzi ona z firmy z jakimś mężczyzną i kieruje się z nim do samochodu. Do Beaty przychodzą wieczorem Iga i Zyga, którzy wrócili z kolejnej egzotycznej wyprawy. W kuchni Zygmunt dwuznacznie proponuje gospodyni masaż tajski.

Występują

Zobacz także

Ładuję...