Pierwsza miłość | odc. 3512

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Trwają przygotowania do rozprawy sądowej Mateusza. Okazuje się, że Marcin nie będzie mógł w niej uczestniczyć. Kazanowa bardzo się cieszy z wizyty Melisy. Jej pomoc wiele dla niej znaczy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Wrocławia i wsi Wadlewo. Akcja skupia się na perypetiach Marysi (Aneta Zając), Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) oraz ich przyjaciół i bliskich. W tym sezonie dowiemy się m.in., jak ułoży się kiełkująca dopiero relacja pierwszej z nich z nowym partnerem, Wenerskim (Przemysław Sadowski). Jej kuzynka podejmie zaś nowe wyzwanie zawodowe i rozpocznie karierę w telewizji.

W tym odcinku

Trwają przygotowania do rozprawy sądowej Mateusza, która ma się odbyć w Jaśle. Okazuje się, że Marcin nie będzie mógł w niej uczestniczyć. Kazanowa bardzo się cieszy z wizyty Melisy. Jej pomoc w pracach domowych wiele dla niej znaczy. Andrzejek bardzo się interesuje ciotką Bożydarka. Melisa postanawia wprowadzić kilka zmian w życie rodziny. Pani Gabrysia jest zaniepokojona zachowaniem Briana. Prosi o pomoc Kalinę. Okazuje się, że mężczyzna bardzo tęskni za sielskim klimatem Wadlewa i osobą, którą tam poznał. Kacper odwiedza Izabelę w szpitalu. Jest jednak bardzo zaskoczony, widząc matkę w tak fatalnym stanie. Marysia stresuje się przed spotkaniem z zarządem kliniki, któremu chce przedstawić pewną propozycję. Wciąż nie rozumie, dlaczego Grażyna zaczęła ją tak nagle krytykować.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...