CSI: Kryminalne zagadki Miami 5: Zemsta (23)

(CSI: Miami 5: Kill Switch)

serial kryminalny USA 2007  od 12 lat

W skrócie

Na plaży zostają znalezione zwłoki człowieka podejrzanego o napad na młodą kobietę i kradzież samochodu. Horatio Caine i jego ludzie odkrywają, iż zginął w innym miejscu...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Grupa, którą dowodzi Horatio Caine wykorzystuje najnowsze techniki śledcze, by odkryć motywy kierujące przestępczymi umysłami.

W tym odcinku

Na plaży zostają znalezione zwłoki człowieka podejrzanego o napad na młodą kobietę i kradzież samochodu. Godzinę wcześniej jego twarz pokazano w jednym z programów telewizyjnych. Horatio Caine i jego ludzie rozpoczynają śledztwo. Dzięki śladom zabezpieczonym na ciele ofiary kryminolodzy szybko odnajdują mężczyznę, który postanowił sam wymierzyć zamordowanemu sprawiedliwość. Ryan ma wyrzuty sumienia, gdyż to on ujawnił tożsamość ofiary w telewizji. Śledztwo przynosi zaskakujące wyniki. Okazuje się, że podejrzany został zamordowany w innymi miejscu, niż znaleziono jego zwłoki. Jego ciało dryfowało w oceanie. Udaje się ustalić, że pochodził z bogatej rodziny, nie wiadomo więc, dlaczego miałby kraść przypadkowe auto. Detektywi postanawiają jeszcze raz zbadać tę sprawę i bliżej przyjrzeć się świadkom tego incydentu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...