M jak miłość | odc. 1691

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andrzej marzy o tym, by odzyskać Magdę, która planuje rozwód. W Siedlisku zjawiają się goście zaproszeni z okazji ponownego otwarcia pensjonatu. Kisielowa wraz z Żakiem daje szalony pokaz flamenco.

Oglądaj w telewizji

Pt 27.01 12:15
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Julia wciąż usiłuje zbliżyć się do Andrzeja, który jednak ponownie ją rani. Mężczyzna wyznaje, że marzy o tym, by odzyskać Magdę. Tymczasem Budzyńska w dalszym ciągu chce się rozwieść. Zwraca się do Kamila z prośbą, by reprezentował ją w sądzie. W Siedlisku zjawiają się goście zaproszeni z okazji ponownego otwarcia pensjonatu. Barbara i Modry postanowili zostać w domu, a Werner przyjeżdża do Grabiny z nową wybranką Laurą (Katarzyna Dmoch), zawodową tancerką. W przygotowanie przyjęcia zaangażowali się Piotrek i Kinga. Przed zabawą małżonkowie postanowili wybrać się na romantyczny spacer do lasu. Kisielowa okazuje się gwiazdą imprezy, kiedy wraz z Żakiem daje szalony pokaz flamenco. Przez resztę wieczoru wszyscy spoglądają tylko na organizatorkę spotkania i jej męża. W pewnym momencie Andrzej porywa żonę na parkiet i wyznaje jej miłość.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...