Zranione ptaki (180)

(Yarali Kuslar)

serial obyczajowy Turcja 2019  od 12 lat

W skrócie

Melis odnajduje zapiski Ulviye. Okazuje się, że na rewersie kartki z rysunkiem kobieta spisała słowa zbrodniarek. Nuri zamierza sprzedać kawiarnię. Safiye ubiega się o kredyt na zakup lokalu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy Meryem i jej młodszego, przybranego brata Ömera. Pięć lat temu, kiedy Meryem była nastolatką, ktoś podrzucił jej ojcu, Durmusowi, chłopca. Mężczyzna zamierzał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Opiekę nad malcem przejęła Meryem. Rodzeństwo bardzo się kocha, a dziewczyna robi wszystko, by zapewnić bratu szczęśliwy, spokojny dom i ciężko pracuje na jego utrzymanie. Nie ma pojęcia, że Ömer jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca, Leventa, i został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę w rodzinnym imperium.

W tym odcinku

Ulviye zaczyna powoli dochodzić do zdrowia, co niepokoi Hülyę i jej siostrę. Tymczasem Melis udaje się odnaleźć zapiski Ulviye. Okazuje się, że na rewersie kartki z rysunkiem kobieta spisała słowa zbrodniarek. Pomimo bezskutecznych prób, nie udaje się Melis odebrać Ömerowi szkicu. Nuri zamierza wystawić kawiarnię na sprzedaż. Zaniepokojona Safiye wybiera się do banku, by wziąć kredyt na zakup lokalu. Wniosek kobiety zostaje jednak odrzucony. Mine kontaktuje się z zaprzyjaźnionym bankierem z prośbą o wsparcie dla kobiety. Melis, bojąc się, że zostanie zdemaskowana, niszczy rysunki Ömera. Nie wie, że ten, na którym jej zależy, chłopiec przyczepić w swoim pokoju. Cemil, przybity słowami Ayşe i Dogana, zamierza przestać walczyć o ukochaną, po czym podpisuje papiery rozwodowe.

Występują

Ładuję...