Pierwsza miłość | odc. 3511

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kingę coraz bardziej niepokoi zażyłość, jaka połączyła jej męża z Martą. Prosi o radę Marysię. Lucynka stresuje się przed pierwszym spotkaniem z matką Lusi. Nie wie, jak powinna się zachować.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Wrocławia i wsi Wadlewo. Akcja skupia się na perypetiach Marysi (Aneta Zając), Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) oraz ich przyjaciół i bliskich. W tym sezonie dowiemy się m.in., jak ułoży się kiełkująca dopiero relacja pierwszej z nich z nowym partnerem, Wenerskim (Przemysław Sadowski). Jej kuzynka podejmie zaś nowe wyzwanie zawodowe i rozpocznie karierę w telewizji.

W tym odcinku

Kingę coraz bardziej niepokoi zażyłość, jaka połączyła jej męża z Martą. Prosi o radę w tej sprawie Marysię. Kuzynka tłumaczy jej, że Janek nie jest skłonny do zdrady i bardzo kocha żonę. Lucynka stresuje się przed pierwszym spotkaniem z matką Lusi. Nie wie, jak powinna się zachowywać w trakcie wizyty u niej. Może jednak liczyć na wsparcie Szymona i Kaśki. Piotrek chce porozmawiać z Miłką na temat przyszłości ich relacji. Odnosi wrażenie, że inaczej zapatrują się na wspólne namiętne chwile. Tomek uważa, że zdobywanie prawa jazdy zbyt długo trwa. Żali się Leonowi. Chciałby jak najszybciej zaimponować Luśce i przyjechać po nią pod szkołę samochodem. Wpada na pomysł, jak przyspieszyć kurs. Sytuacja jednak wymyka się spod kontroli. Brian wraca do pracy przygnębiony. Koledzy pytają go o kulisy realizacji reality show w Warszawie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...