M jak miłość | odc. 1690

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Chemioterapia Jakuba nie przynosi efektów. Chłopak mówi Marcinowi, że zaczyna tracić nadzieję. W związku Anety i Olka narasta kryzys. Nowa niania już nie ukrywa, że chce uwieść przystojnego lekarza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Chemioterapia Jakuba nie przynosi efektów. Chłopak mówi Marcinowi, że zaczyna tracić nadzieję na szczęśliwe zakończenie. Z powodu złych wyników badań powinien jak najszybciej wrócić do szpitala. Karski ukrywa to przed Kasią. Pragnie bowiem spędzić z ukochaną ostatni szczęśliwy wieczór w domu. Kilka godzin później jego stan gwałtownie się pogarsza. W związku Anety i Olka narasta kryzys. Nowa niania już nie ukrywa, że chce uwieść przystojnego lekarza. Mężczyzna jednak ignoruje jej zaloty. Wtedy opiekunka bierze na cel jego brata. Tymczasem Chodakowski rezerwuje żonie pokój w hotelu, aby mogła wreszcie się wyspać. Ma nadzieję, że partnerka odzyskać też dawną radość życia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...