Barwy szczęścia | odc. 2707

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

O poranku Lilly rozstaje się z Justinem po tym, jak wyszli razem do klubu. Oliwka postanawia powiedzieć o rozrywkowym życiu dziewczyny Kajtkowi. Renata chce zrezygnować z układu z Kodurem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

O poranku Lilly rozstaje się z Justinem po tym, jak wyszli razem do klubu. Później chłopak pomaga jej załatwić wcześniejszą wizytę u Oliwki dla żony delegata z Chin. Zbrowska postanawia powiedzieć o rozrywkowym życiu dziewczyny Kajtkowi. Renata chce zrezygnować z układu z Kodurem. Jemu jednak udaje się ją namówić, by wzięła udział w jeszcze jednej prowokacji z udziałem Binia. Dominika dowiaduje się, że przyjaciółka naraziła się na ogromne niebezpieczeństwo, chcąc uwolnić ją od Wolnego. Klara usiłuje skupić się na pisaniu w apartamencie wydawnictwa. Bartosz składa jej nieoczekiwaną wizytę. Odwiedza ją wraz z szampanem. Przekazuje też Pyrce wiadomość o tym, że jej powieść została nagrodzona, przy okazji z nią flirtując. Gdy pisarka stara się wyprosić mężczyznę, ten staje się wobec niej agresywny, po czym brutalnie ją atakuje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...