Papiery na szczęście (201)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Hela spotyka Kamila. Opowiada mu o tym, jak Konrad w przeszłości upokorzył Magdę. Wściekły lekarz rzuca się na kolegę. Przez wywołanie bójki traci pracę. Magda zrywa przyjaźń z Helą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W życiu Marty (Adriana Kalska), jej bliskich i znajomych zachodzą duże zmiany. Okazuje się, że Adam (Jakub Sasak) będzie miał dziecko z Niną (Waleria Gorobets), co przekreśla jego szansę na szczęście u boku Wiśniewskiej. Marta zaczyna nową pracę w restauracji, a na horyzoncie pojawia się przystojny kardiolog, Dawid (Przemysław Cypryański). O serce kobiety nie przestaje walczyć również Sergiusz (Mateusz Mosiewicz). Do Polski po latach wraca kuzynka Kowalczyków, Magda (Małgorzata Kozłowska). Dziewczyna planuje zemstę na Konradzie (Kamil Piotrowski), który kiedyś złamał jej serce. Łapie również dobry kontakt z Kamilem (Jakub Józefowicz), wywołując zazdrość Julki (Antonina Jarnuszkiewicz). Adam angażuje się w projekt parku technologicznego, jednak dziadek Henryk (Marek Siudym) robi wszystko, by pokrzyżować mu plany. Marysia (Julia Latosińska) i Maks (Jakub Gąsior) postanawiają znaleźć Oli (Oliwia Bosowska) nową miłość. Poznaje ona basistkę zespołu muzycznego, Hankę.

W tym odcinku

Hela chce naprawić swoje relacje z Magdą. Decyduje się na rozmowę z Konradem, jednak zastaje go na flirtowaniu przez telefon z Julką. W klinice dziewczyna spotyka Kamila. Opowiada mu o tym, jak Konrad w przeszłości upokorzył Magdę. Wściekły lekarz rzuca się na kolegę. Dochodzi do bójki, w wyniku której właściciel kliniki, ojciec Konrada, zwalnia Kamila z pracy. Kiedy złe wieści docierają do Julki, ta nachodzi Magdę i żąda, by zostawiła jej narzeczonego w spokoju. Sergiusz wyznaje w końcu przyjacielowi, że partnerka zdradza go z Konradem. Po serii ostatnich wydarzeń Magda zrywa przyjaźń z Helą. Marta i Adam cieszą się, że w końcu mogą być razem. Agata zaprasza bliskich na kolację, by przekazać im ważną wiadomość.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...