Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3535

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Beata i Paweł planują ochrzcić Gucia. Wójcik chce, żeby ojcem chrzestnym chłopca został Emil, ale żonie się to nie podoba. Larson odbiera wyniki badań, które wskazują na powrót choroby nowotworowej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Beata i Paweł planują ochrzcić Gucia. Wójcik chce, żeby ojcem chrzestnym chłopca został Emil, ale żonie się to nie podoba. Larson odbiera wyniki badań, które wskazują na powrót choroby nowotworowej. Roztrzęsiony tragiczną informacją, żąda od szwagierki wyznania jego bratu prawdy o tym, że on jest tatą Gucia. Kamil zmaga się z wyrzutami sumienia. Unika żony, a Zuza nie wie dlaczego. Kolenda musi sobie radzić z zalotami doktora Adamskiego. Pomoc okazuje wchodzący do szpitala Hoffer. Młody lekarz wyznaje Annie na osobności, że słabo sobie radzi ze zdradą, ponieważ nigdy wcześniej tego nie robił. Po chwili... zaczynają się całować. Ewa niepokoi się o mamę i jej wylot do Australii. Ostrowski postanawia zrobić obu kobietom niespodziankę - żonie kupuje bilet, żeby mogła być spokojna o Irenę, zaś teściowej coś, dzięki czemu opanuje skutki Alzheimera.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...