Kobra - oddział specjalny: Kobra, przejmujesz! - część 1 (3)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Cobra, übernehmen Sie! Part 1)

serial sensacyjny Niemcy 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Semir Gerkhan świętuje 20-lecie służby. Z tej okazji zostaje mu przydzielony nowy partner - młody komisarz Paul Renner. Mężczyźni muszą wziąć udział w pościgu za mordercami młodego hakera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę, których podczas ich pracy spotykają niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi.

W tym odcinku

Semir Gerkhan świętuje 20-lecie służby. Z tej okazji zostaje mu przydzielony nowy partner - młody komisarz Paul Renner. Mężczyźni nie mają jednak czasu, by lepiej się zapoznać, muszą bowiem brać udział w pościgu za mordercami młodego hakera. Przy zwłokach mężczyzny znajdują dane miliardera z branży high-tech, Gideona Linka. Niebawem Semir i Paul trafiają na trop diabolicznego planu. To dla nich idealny sprawdzian wzajemnego zaufania. Semir nagle zaczyna obawiać się o własne życie. W jego głowie tkwi bowiem metalowy odłamek - pozostałość po jednym z niezliczonych wypadków i eksplozji, jakie przeżył. Każdy mocniejszy wstrząs może przyczynić się do śmiertelnego udaru mózgu. Ale Semir, choć musi się oszczędzać, postanawia aresztować morderców. Jego życie wisi na włosku...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...