CSI: Kryminalne zagadki Miami 5: Pośpiech (20)

(CSI: Miami 5: Rush)

serial kryminalny USA 2007  od 12 lat

W skrócie

Gwiazdor kina akcji Brody Lassiter zostaje znaleziony martwy. Jego ciało morderca zostawił w bagażniku samochodu prowadzonego przez kaskadera. I to właśnie on staje się głównym podejrzanym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Grupa, którą dowodzi Horatio Caine wykorzystuje najnowsze techniki śledcze, by odkryć motywy kierujące przestępczymi umysłami.

W tym odcinku

Gwiazdor kina akcji, Brody Lassiter, zostaje znaleziony martwy w trakcie realizacji najnowszego filmu z jego udziałem. Horatio Caine i jego ludzie rozpoczynają śledztwo. Ciało ofiary morderca zostawił w bagażniku samochodu prowadzonego przez kaskadera i to właśnie on staje się głównym podejrzanym. Poprzednią noc spędził z Lassiterem w klubie. Ponieważ dużo wypił, pamięta jedynie, że aktor wrócił na noc do swojego pokoju w ekskluzywnej klinice odwykowej. Ślad po pętli na szyi Brody'ego mógłby sugerować, że popełnił on samobójstwo, jednak inne ślady na jego ciele wykluczają tę hipotezę. Natalia i Ryan odkrywają ślady obecności innych osób w pokoju gwiazdora. Jedną z nich była młoda kobieta o długich, ciemnych włosach. Próbują ustalić jej tożsamość i poznać motyw zabójstwa.

Występują

Twórcy

Ładuję...