Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3534

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ewa wspiera mamę podczas załatwiania formalności przed wyjazdem na wycieczkę do Australii. Irena zapomina daty własnych urodzin. Daria dowiaduje się, że nie zostanie zatrudniona w szpitalu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Ewa wspiera mamę podczas załatwiania formalności przed wyjazdem na wycieczkę do Australii. W pewnym momencie Irena zapomina daty własnych urodzin. Zaczyna się obawiać, że teraz córka zabroni jej lecieć. Ostrowska jednak nadal pragnie, żeby kobieta spełniła marzenie. Jednocześnie radzi starszej pani powiedzieć przyjaciółce, Felicji, o chorobie Alzheimera. Ona boi się odrzucenia. Po zakończeniu stażu Daria prosi Kolendę o pracę. Niestety, szpitala nie stać na zatrudnienie drugiego psychologa. Na załamaną Dziedzicównę wpada doktor Nalepa. Chce poprawić dziewczynie nastrój, więc zabiera ją na wspólny mecz koszykówki. Fabian zwierza się Marcie, że dzięki ich rozmowie postanowił szczerze porozmawiać z rodzeństwem - zrzucił z serca ciężar związany ze śmiercią ojca. Jakiś czas później operator zaprasza Leśniewską na świętowanie udanej kolaudacji pierwszego odcinka programu. Dziennikarka jest wykończona po powrocie do domu, tymczasem Mikołaj przypomina żonie o romantycznej kolacji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...