Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3533

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Luśka czuje się u Bergów swobodnie. Chodzi po mieszkaniu w seksownej koszulce. Junior znajduje w internecie filmik wrzucony przez Enigmę, na którym widać, jak koleżanki z ich szkoły się przebierają.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Luśka czuje się u Bergów bardzo swobodnie. Chodzi po mieszkaniu w seksownej koszulce nocnej. Junior znajduje w internecie filmik wrzucony przez Enigmę, na którym widać, jak koleżanki z ich szkoły się przebierają. Co gorsza, kumpel zamierza na tym zarabiać. Dex przekonuje brata, żeby zainteresował się Alą. On jednak nie potrafi zapomnieć o Magdzie. Planuje zaprosić ją na randkę, ale kiedy dostrzega ukochaną w towarzystwie chłopaka, z którym ostatnio imprezowała, puszczają mu nerwy. Karol zaprasza Alę do siebie. Dziewczyna dostaje to, czego chce. W szpitalu, gdzie trafiła pani Waleria, zjawia się jej córka, Krystyna. Nie ma odwagi odwiedzić matki, ponieważ za dużo przez nią wycierpiała. Operator Fabian próbuje przekonać kobietę, by przebaczyła staruszce. Widząc Krysię, pacjentka jest szczęśliwa. Tymczasem współpracownik opowiada poruszonej Leśniewskiej o swoim dramatycznym życiu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...