M jak miłość | odc. 1689

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dawid mówi Basi o wygranej rocznego stypendium w USA. Nastolatka załamuje się na myśl o rozłące. Jagoda proponuje Kiemliczowi, że pieniądze, które zdobyła dzięki mafii, zainwestuje w jego firmę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Dawid oznajmia Basi, że udało mu się wygrać w konkursie fotograficznym roczne stypendium w prestiżowej szkole artystycznej w Stanach Zjednoczonych. Nastolatka załamuje się na myśl o jego wyjeździe na rok. Chłopak pociesza ukochaną i zapewnia, że czas szybko zleci. Wspieranej przez Tadeusza Jagodzie udaje się zatrzymać włamywacza, który ostatnimi czasy grasował w Grabinie. Ponadto oferuje Kiemliczowi, że pieniądze, które zdobyła dzięki mafii, zainwestuje w jego firmę. Mężczyzna z entuzjazmem zgadza się na propozycję współpracy. Po chwili młodzi całują się namiętnie. Tymczasem Marcin wraz z Izą wybierają się w odwiedziny do Kisielowej. Robią na seniorce piorunujące wrażenie. Ewa krytykuje pracę prawie wszystkich kolegów z lokalnej przychodni. Wytyka błędy również Rogowskim. Później wychodzi na jaw, że doktor Kalinowska znajomą Argasińskiego, który zwrócił się do niej z prośbą o przysługę, która ma związek z Łukaszem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...