Barwy szczęścia | odc. 2706

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Justin przejmuje obowiązki w hotelu Stańskich. Umawia się z Lilly na wspólne wyjście do klubów, które można zarekomendować klientom z Azji. Borys jest wdzięczny Darkowi za pomoc Aleksowi.

Oglądaj w telewizji

Czw 16.02 11:30
TVP Polonialogo
Czw 16.02 16:30
TVP Polonialogo
Pt 17.02 4:25
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Justin przejmuje obowiązki w hotelu Stańskich, którzy wyjeżdżają na urlop. Skotnicki rozmawia z Lilly o kolejnej wizycie chińskiej delegacji. Na dodatek umawia się z dziewczyną na wspólne wyjście do klubów, które będzie mogła następnie zarekomendować klientom z Azji. Oliwka dowiaduje się o ich spotkaniu i czuje się zazdrosna. Renata udaje się o poranku do Damiana, aby porozmawiać z nim o Biniu. Kiedy Wójcik poznaje całą prawdę, przyznaje się, że był o nią zazdrosny. Po chwili namiętnie ją całuje. Później Renata ponownie spotyka się z gangsterem, czego świadkiem jest Luiza. Nastolatka oskarża szefową, że bawi się uczuciami jej ojca. Borys jest wdzięczny Darkowi za pomoc Aleksowi. Chłopak po treningu piłkarskim staje się pewniejszy siebie. Zbiera się na odwagę i jest gotów postawić się Suchemu. Na dodatek ponownie zbliża się do Ewy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...