Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3531

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kamil opuszcza mieszkanie Kolendy po tym, jak spędził tam namiętne chwile. Decyduje się porozmawiać z Zuzą. Misia wciąż jest nieprzytomna. Zdenerwowani Joanna i Bogdan czekają na wyniki badań.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Kamil opuszcza mieszkanie Kolendy po tym, jak spędził tam namiętne chwile. W domu spotyka Ulę, która wraca z imprezy urodzinowej koleżanki. Ona widzi zmęczonego ojca i pełna podziwu wyznaje, że też chce zostać lekarzem. Hoffer, sfrustrowany zdradą, decyduje się porozmawiać z Zuzą. Żonę bawi jego powaga, nie wie jeszcze, co ma jej do powiedzenia. Misia wciąż jest nieprzytomna. Zdenerwowani Joanna i Bogdan czekają na wyniki badań. Gdy do szpitala przybywa Miłosz, Berg rzuca się na niego z pięściami. Jakiś czas później razem z partnerką mogą wreszcie zobaczyć dziecko. Nagle, na ich oczach, dziewczynka zaczyna się dusić. Pełna niepokoju Żaneta obserwuje, jak Mania unika bliskości z Leonem. W końcu nieco przymuszona nastolatka mówi jej, co się stało - żałuje swej zgody na współżycie, gdyż teraz czuje się z tym źle, wyraźnie nie będąc gotowa. Dzięki spokojnej, szczerej rozmowie Szulcowa przekonuje córkę, że musi powiedzieć ukochanemu prawdę. Ta jednak boi się odrzucenia...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...