Chłopaki do wzięcia | sezon 22 odc. 316

serial dokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marzeniem Tadeusza jest posiadanie dzieci. Mówi o tym wprost. Zdaniem Michała każdy mężczyzna potrzebuje oderwania od codziennych problemów. Dla niego taką formą relaksu jest jazda na skuterze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bohaterowie tej serii to między innymi znani już: Bandziorek, Pan Henio i Robert "Tancerz", ale także znajdzie się miejsce dla nowych kawalerów. Łączy ich to, że pochodzą z małych wsi i miasteczek, pracują dorywczo, nie są zamożni i mają niewielkie perspektywy, ale przepełnieni niezłomną wiarą poszukują partnerek na resztę życia. Liczą, że ich marzenia w końcu się spełnią.

W tym odcinku

Marzeniem Tadeusza jest posiadanie dzieci. Mężczyzna mówi o tym wprost, gdyż uważa, że jest to gwarancja ciągłości na gospodarstwie oraz źródło radości w domu. Zdaniem Michała każdy mężczyzna potrzebuje oderwania od codziennych problemów. Dla niego taką formą relaksu jest jazda na skuterze. Marysia coraz lepiej czuje się w królestwie Henia i chętnie zabrałaby się za wprowadzanie pewnych zmian. Mężczyzna jest świadomy tego, że musi iść na ustępstwa, bo jego ukochana ma mocny charakter.

Zobacz także

Ładuję...