Chłopaki do wzięcia | sezon 21 odc. 315

serial dokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dotąd w życiu Sebastiana kluczową rolę odgrywał rozwój duchowy. Teraz jednak coraz częściej zaprzątają mu głowę kwestie spraw materialnych. Możliwe, że to już czas na przewartościowanie priorytetów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pochodzą ze wsi i małych miasteczek. Mają niewielkie perspektywy i pracują dorywczo lub na czarno, mimo to wytrwale poszukują partnerek na resztę życia. Wymyślają sposoby, które - na miarę ich możliwości - pomogą zaimponować wybranym dziewczynom. W poszukiwaniu tej jedynej odwiedzają dyskoteki, organizują ogniska, a także korzystają z portali randkowych i biur matrymonialnych.

W tym odcinku

Dotąd w życiu Sebastiana kluczową rolę odgrywał rozwój duchowy. Teraz jednak coraz częściej zaprzątają mu głowę kwestie spraw materialnych. Możliwe, że to już czas na przewartościowanie priorytetów i zadbanie o wygodniejsze życie. Irek uważa, że aby spełniać marzenia należy starać się je dogonić. Dlatego też już z wyprzedzeniem planuje kostiumy sceniczne, które zamierza założyć podczas koncertów ze swoimi ulubionymi kapelami. Henio czuje coraz więcej wobec Marysi. Jego wybranka, jak każda inna kobieta, również potrzebuje czasami docenienia i symbolicznego dowodu miłości.

Zobacz także

Ładuję...