Biały Lotos 2: That's Amore (5)

(The White Lotus 2: That's Amore)

serial komediowy USA 2022  dla dorosłych
zdjęcie

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Do ekskluzywnego kurortu na Sycylii przybywa grupa zamożnych gości. Jest wśród nich Tanya McQuoid (Jennifer Coolidge), która odwiedzała już położony na Hawajach hotel sieci "Biały Lotos". Kobieta podróżuje ze swoją asystentką Portią (Haley Lu Richardson), a na miejscu spotyka mężczyznę, który nie tak dawno ją oczarował. W kurorcie spędzają także czas m.in. małżonkowie Cameron (Theo James) i Daphne (Meghann Fahy). Towarzyszy im znajoma para, Harper (Aubrey Plaza) i Ethan (Will Sharpe) Spillerowie. W obsługę tych i pozostałych zamożnych gości zaangażowani są zaradni, ale nierzadko też ekscentryczni pracownicy hotelu, jak jego menedżerka Valentina (Sabrina Impacciatore). Druga odsłona nagradzanego serialu będącego znakomitą satyrą społeczną.

W tym odcinku

Tanya i Portia wybierają się na szaloną wycieczkę razem z Quentinem i Jackiem. Harper czuje się zagubiona. Nie wie, w co powinna wierzyć. Dzięki Camowi i Daphne kobieta odzyskuje pewność siebie.

Nagrody

Złoty Glob - serial limitowany lub film telewizyjny, Złoty Glob - aktorka drugoplanowa w serialu, serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym

Występują

Twórcy

Ładuję...