Barwy szczęścia | odc. 2705

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Renata po tym, jak przetańczyła z Biniem pół nocy, postanawia umówić się z nim na kolejne spotkanie. Zapewnia Dominikę, że zdaje sobie sprawę z zagrożenia. Borys mówi Darkowi o problemach syna.

Oglądaj w telewizji

Śr 15.02 11:30
TVP Polonialogo
Śr 15.02 16:30
TVP Polonialogo
Czw 16.02 4:50
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Renata po tym, jak przetańczyła z Biniem pół nocy, postanawia umówić się z nim na kolejne spotkanie. Zapewnia też Dominikę, że zdaje sobie sprawę z zagrożenia. Damian wybiera się do Feel Good, by poinformować Renatę o swoim rozstaniu. Oferuje jej wspólne wyjście do kina.Ona jednak okłamuje Wójcika, twierdząc, że jest już umówiona ze swoją koleżanką. Borys mówi Darkowi o problemach szkolnych swojego syna. Piłkarz oferuje, aby chłopak przyszedł na testy do jego klubu. Wkrótce zmotywowany przez Janickiego Aleks dostaje się do drużyny. Grzelak także chce z nim trenować, ale w drużynie oldbojów. Klara usiłuje skupić się na pisaniu, ale jakikolwiek hałas w domu wywołuje u niej lęk. Bartosz oferuje więc Pyrce, by przeniosła się tymczasowo do apartamentu, który wydawnictwo często użycza twórcom, by mogli się tam wyciszyć i skupić.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...