Barwy szczęścia | odc. 2704

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Binio odwiedza Renatę w Feel Good. Zaprasza ją na kolację. Wieczorem Dominika niepokoi się o przyjaciółkę, która nie odbiera telefonu. Aleks nie radzi sobie na zajęciach wychowania fizycznego.

Oglądaj w telewizji

Wt 14.02 11:30
TVP Polonialogo
Wt 14.02 16:30
TVP Polonialogo
Śr 15.02 4:25
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Hubert ustala z pielęgniarką Kamą grafik swoich zajęć w szkole rodzenia. W tym czasie Klara zostaje sama w domu, by dopilnować fachowców, którzy instalują u nich monitoring. Później wpada w panikę, gdy przypadkowo usuwa z komputera teksty, które tego dnia napisała. Marcin Kodur chce pomówić z Wolnym, mając nadzieję, że po rozmowie bandyta da w końcu Dominice spokój. Wcześniej jednak podkomisarz przesłuchuje Binia. Gdy gangster wychodzi na wolność, Renata angażuje ich spotkanie przed komisariatem. Po południu dawny kolega odwiedza dziewczynę w Feel Good i zaprasza ją na kolację. Wieczorem Dominika zaczyna niepokoić się o swoją przyjaciółkę, która przestała odpowiadać na jej telefony. Na lekcji wychowania fizycznego nikt nie chce wziąć Aleksa do swojej drużyny. Gdy chłopak nie radzi sobie na boisku, mierzy się z kpinami ze strony kolegów, co słyszy także Ewa. Zamiast spędzić czas po szkole z przyjaciółmi, załamany wraca do domu. Borys namawia syna na trening piłkarski w klubie Darka Janickiego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...