Na dobre i na złe | odc. 862: Dobry ojciec ma coś z matki

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mario namawia Blankę, aby wyjechali razem na urlop do Wiednia. Rano odwozi ją do szpitala, nie mówiąc jej o tym, że grozi jej ogromne niebezpieczeństwo, po tym, jak wydała na nią wyrok mafia.

Oglądaj w telewizji

Pt 3.02 20:15
TVP Polonialogo
So 4.02 14:10
TVP Polonialogo
Śr 8.02 2:40
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Mario namawia Blankę, aby wyjechali razem na urlop do Wiednia. Rano odwozi ją do szpitala, nie mówiąc jej o tym, że grozi jej ogromne niebezpieczeństwo, po tym, jak wydała na nią wyrok mafia. Przestępca okłamuje też swojego szefa, twierdząc, że nie zabił jeszcze lekarki wyłącznie dlatego, że była w mieszkaniu z jakimś mężczyzną. Zleceniodawca nie daje wiary jego słowom. Wysyła więc drugiego zabójcę, aby sprawdził Mario. Tymczasem do szpitala w Leśnej Górze trafia syn Konicy, Jaś, który ma problemy z oddychaniem po powrocie z obozu harcerskiego nad morzem. Agata walczy o życie młodego pacjenta, gdy nagle staje mu serce. Ojciec dowiaduje się od drugiego syna, Adasia, co tak naprawdę wydarzyło się podczas wyjazdu. Rafał jest bliski załamania. Agata usiłuje pocieszyć przyjaciela. Halinka zmusza Homolkę, by pomógł jej w zakupie samochodu. Na miejscu ratują życie sprzedającemu, który ma zapaść hipoglikemiczną. Lekarz wyznaje kobiecie, że tak naprawdę bardzo lubi jej towarzystwo.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...